O nas

Centrum Medyczne Insmind to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, pasją i nieustannie poszerzającą się wiedzą.

Zapewnimy Państwu:

  • indywidualne podejście
  • kompleksową opiekę medyczną
  • poczucie bezpieczeństwa i komfortu
  • miłą i profesjonalną obsługę
  • natychmiastowe leczenie określonych schorzeń
  • prywatny parking dla naszych pacjentów
  • miejsce przyjazne dzieciom oraz dostosowane dla osób z niepełnosprawnością

Anna

lek. Piotr Klepak

Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Lekarz wysłuchał problemu i podpowiedział jak należy postępować. Dziękujemy za cenne rady. Ponadto otwartość i ciepło które biję od Pana doktora minimalizuje stres podczas wizyty nie tylko u dziecka ale i u rodzica. Serdecznie polecam!

Agnieszka

mgr Monika Steindel

Gorąco polecam konsultacje i terapię u Pani Moniki. To niezwykle komunikatywna i ciepła osoba, z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Bardzo zaangażowana w każde spotkanie, co sprawia, że mały pacjent oraz rodzic czują się ważni i zaopiekowani.
Pani Monika zwraca uwagę na wiele istotnych elementów- traktuje swoich pacjentów holistycznie, dlatego naprawdę warto zwrócić się do Niej po poradę! Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tak dobrego specjalistę!

Krzysztof

mgr Anita Burdzy

Pani Anita jest bardzo pozytywnie nastawiona na pomoc drugiej osobie. Uważnie słucha i pomaga znaleźć właściwe rozwiązanie problemu. Pomogła mi się uspokoić. Bardzo dziękuję za pomoc.

Katarzyna

dr n. hum. Lidia Godzwon

Nieocenione wsparcie w rozwoju osobistym dzięki klarownym wyjaśnieniom, inspiracji do pogłębiania wiedzy i umiejętności tworzenia atmosfery bezpieczeństwa i szacunku.

M.G.

mgr Piotr Głowacki

Spotkania z panem Piotrem przebiegają w atmosferze zapewniającej poczucie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym pełnym profesjonalizmie. Jego podejście jest indywidualnie dobrane do rozmówcy, a postawa pełna empatii. Przedstawiając swoje problemy czułam się wysłuchana i wolna od ocen, co skutecznie zwalczyło moje opory przed otwarciem się. Nauczyłam się nowego spojrzenia na doskwierające mi problemy i co ważniejsze metod ich rozwiązywania. Jestem wdzięczna za poświęcony mi czas i zaangażowanie. Z czystym sercem polecam tego świetnego specjalistę.

Roksana

mgr Rafał Rosiak

Polecam! Bardzo kompetentny i miły Pan dietetyk, przyjazna pacjentowi atmosfera, dieta oparta na tym co się lubi, dokładne pomiary masy ciała. Dla niezdecydowanych naprawdę warto, jeśli chcą uzyskać pozytywną przemianę! 🙂